hizmetlerimiz

Sosyal Medya Yönetimi

Genel Bakış

Sosyal Medya Yönetimi

İçerik Yönetimi Sürekli canlı kalan sosyal medyanın uygun bir biçimde düzenli beslenmesi gereklidir. Markanızın değerlerini sosyal medyaya uygun hale getirir ve bu istikamette yaratıcı içerikler üretiriz. Blog yazıları, videolar, görseller ve gifler hazırlar sosyal medya yeniliklerini yakalarız.
Moderasyon Sosyal medya hesaplarımız düzenli olarak takip edilir. Doğrudan gelen takipçi yorumları anında yanıtlanır. Bu biçimde müşteri memnuniyeti sağlamak marka itibarı açısından son derece önemlidir.
Sosyal Medya Takibi Siz sosyal medyada olmasanız dahi insanlar markanız hakkında sosyal medyada konuşur! Ya da sosyal medyada yer alsanız da doğrudan sizinle iletişime geçmeyebilirler. Bu da kontrolümüz dışında olduğundan fark etmeden çığ gibi büyüyebilir. Bu yüzden sosyal medyayı uygun programlarla takip etmek önemlidir.
Online İtibar ve Kriz Yönetimi Markanızla ilgili meydana gelebilecek krizleri önceden tahmin eder, araştırır senaryoları çıkarır. Sonradan bu senaryolara uygun önlemler alır. Yaptığımız sosyal medya takibi sosyal medya uzmanlarımız tarafından yapılır krize sebep olabilecek konular belirlenir. Yayılım sağlanmadan önlem alınır ve krizin oluşmaması sağlanır.
Dijital PR Halkla ilişkiler odaklı ele alınan markanız bir bütünlük sağlanarak yönetilir. Seo’ya uygun metinler ve görseller seçerek marka hesaplarınızın arama motorlarında üst sıralarda organik olarak çıkması sağlanır. Sosyal medya pazarlaması için bu son derece önemlidir.
Sosyal Medya Yönetimi Dijital ekosistemde, kullanıcılar markalarla etkin olarak iletişim halindeler. Kontrolsüz yapılan sayfa ve kampanya yönetimleri, marka için intihar niteliği taşıyan krizlere yol açabilir düzeydedir. Türkiye’de ve dünyada sık rastlanan kriz vakaları, markalar için sosyal medya yönetiminin ciddi bir fırsat ve hassas bir süreç olduğunu kanıtlar. CRM Medya, krizleri fırsata çevirmekteki ustalığı ile sosyal medya alanındaki deneyimi sayesinde sektördeki lider şirketlerdenbirisi olmaktan gurur duyar. Farklı içerik stratejileri ile yapılandırdığı marka sayfalarının diğer şirketlerden çok daha önde ve ayrı bir yerde konumlanmasını sağlar.
Diyafram Design

Çünkü Tecrübe

2008 yılından itibaren sektöründe başarılı bir firmayız. Kurulduğumuz günden bugüne uzun vadeli yatırımları, kısa vadeli kazançlara tercih ettik. En büyük kazancımız, mutlu müşterilerimizdir. Bizim için en büyük ödül, siz değerli müşterilerimizin övgü dolu sözleri ve memnuniyetidir.

0+

Firma

0/10

Müşteri Memnuniyeti Puanı
308-name05821-chim-eye
Müşteri Görüşleri

Müşterilerimiz hakkımızda ne düşünüyor