hizmetlerimiz

Fotoğraf ve Video Prodüksiyon

Genel Bakış

Fotoğraf ve Video Prodüksiyon

Markanızı ve ürünlerinizi anlatmak, görsellik olmadan asla yeterli gelmez.Fotoğraf prodüksiyonu ile profesyonel olarak çekimi gerçekleştirilmiş bir resim karesi, çoğu zaman markanızın kendi kendisini anlatması için yeterli olmaktadır. Marka niteliğini ön plana çıkaran profesyonel resim prodüksiyonu ile, markanızın ses getirmesini sağlarsınız. İçinde bulunduğumuz dijital çağda her platformda resimler ön plana çıkmışken, sizi en iyi anlatacak resimlerı yaratan ekibimizle mükemmel resim çekimleri gerçekleştiriyoruz.
Sizi doğru yansıtacak mekan, model seçimi, doğru styling çalışmaları, doğru ışık ve renk seçimi ile ihtiyaç duyduğunuz tüm ayrıntıları sizin için gerçekleştirerek katalog tasarım ve basım işlemleri sonunda doğru işi size teslim ediyoruz.
Sosyal medya hesaplarınıza uygun video çekimleri ile işletmenizin internetteki görünürlüğü ve tanıtımı için videolar oluşturuyoruz. Otel tanıtım filmi, Hastane video çekimi , Fabrika tanıtım filmi için profesyonel ekibimizle işletmenizde keşif gezisi yaptıktan sonra çekim gününü planlıyoruz. Ürün Tanıtım videoları hazırlayarak internet ortamında ürünlerinizin satışını arttırıcı projeler ile birleştirmenizi sağlamaktayız.
Diyafram Design

Çünkü Tecrübe

2008 yılından itibaren sektöründe başarılı bir firmayız. Kurulduğumuz günden bugüne uzun vadeli yatırımları, kısa vadeli kazançlara tercih ettik. En büyük kazancımız, mutlu müşterilerimizdir. Bizim için en büyük ödül, siz değerli müşterilerimizin övgü dolu sözleri ve memnuniyetidir.

0+

Prodüksiyon

0/10

Müşteri Memnuniyeti Puanı
308-name05821-chim-eye
Müşteri Görüşleri

Müşterilerimiz hakkımızda ne düşünüyor